Kuriozitete / E Premte 11 Janar 2019, 12:12

Pa asnjë rrobë në mes të borës, këngëtarja shqiptare ngre temperaturat me këtë foto

Ajo është padyshim një ndër këngëtaret e cila komentohet shumë nga publiku dhe mediat. Bëhet fjalë për këngëtaren Ledina Çelo e cila prej vitesh së bashku me familjen jeton jashtë Shqipërisë.

Mirëpo, ajo është shumë prezente në mediat shqiptare dhe përherë jeta e saj private përbën një interes të madh. Ditën e sotme ajo ka ngritur temperaturat me foton e fundit që ka publikuar.

Pa asnjë rrobë në trup dhe e mbuluar me një robdëshamber, Ledina shfaqet duke pozuar në borë. Siç dihet ajo është në disa pushime dimërore në Austri dhe mesa duket është duke i shijuar pafund.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

#crazyismysuperpower ð?¤ªâ?ºï¸ð??#perfectmoment #snow #nature #vocation#ski #mountains #kitzbühel

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on