Nga Shqipëria / E Mërkurë 16 Gusht 2023, 10:10

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do përjetoni një ndryshim të shpejtë në jetë

Astrologe Meri Shehu paralajmëron ndryshime që do të jenë të shpejta dhe çdokush do përfshihet, por sipas saj ndikim me te madh kane, Luanet, Ujoret Akrepet dhe Demet, si edhe Gaforret.

"Cdo ndryshim vjen me nje zinxhir ndryshimesh qe pasojne njeri tjetrin ose pas nje ngjarje qe tregon qe asgje nuk mbetet me sic ka qene. Ceshtje te rendesishme si dashuria, arti, argetimi dhe karriera do vihen ne nje trajektore shperthyese sikur asgje nuk i mban me gjerat ne kete planet apo pozicion qe jane. Duam patjeter nje ndryshim te shpejt qe ta ndjejme ose dicka qe te na beje shume pershtypje pavaresisht qe nuk garanton stabilitet. Cdokush do perfshihet por ndikim me te madh kane Luanet Ujoret Akrepet dhe Demet si edhe Gaforret", shprehet Meri.