Nga Bota / E Enjte 22 Nëntor 2018, 13:01

Nuk pritej, Faton Shoshi i jep fund lidhjes me modelen bukuroshe

Që pas ndarjes me këngëtaren e njohur Era Istrefi, Faton Shoshi ka qenë në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për jetën e tij private. Ai e hodhi shumë shpejt pas krahëve historinë e dashurisë me këngëtaren shqiptare dhe u lidh me modelen Gresa Hoti.

Pak muaj më parë Fatoni publikoi një foto ku së bashku me Gresën shiheshin sipër një makine të kuqe duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.

Mirëpo lidhja  e tyre përfundoi shpejt pasi sipas revistës “Story” dyshja është ndarë. Madje Shoshi ka konfirmuar se i ka dhënë fund historisë së dashurisë me modelen Gresa Hoti dhe tani është beqar.

Por pavarësisht ndarjes, Gresa nuk i ka kursyer fjalët e mira për Fatonin.

“Lum nëna që e ka” – është shprehur Gresa për fansat, duke zbuluar se ndarja e tyre paska qënë me shumë mirëkuptim.