Nga Bota / E Mërkurë 21 Nëntor 2018, 12:12

Pas 20 vitesh martesë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes

Pas 20 vitesh martesë aktori i njohur i filmit "The Irishman", Robert Deniro dhe bashkëshortja e tij Grace Hightower kanë habitur fasnat, teksa kanë lajëmruar se do ti japin fund martesës.

Sipas burimeve pranë çiftit, dyshja ka vendosur që pas 20 vitesh të divorcohet duke i dhënë kështu një herë e mirë fund marrëdhënies së tyre.

De Niro dhe Grace janë martuar që në vitin 1997 dhe janë prindër të dy fëmijëve, një djali 20 vjeç dhe një vajze 6 vjeçare. Ndërkohë që vetë ata ende nuk kanë reaguar për këtë lajm dhe nuk dihet arsyeja e ndarjes së tyre.