Nga Bota / E Martë 30 Tetor 2018, 18:06

Gazetarja sportive në hall, zvogëlon gjoksin pasi nuk e shihnin në fytyrë kur fliste

Gazetarja e njohur sportive e televizionit "ESPN" në Argjentinë ka habitur së fundmi të gjithë publikun me vendimin drastik që ka marrë për të zvogëluar gjoksin.

Bëhet fjalë për Natalia Jersonsky, e njohur si Nati Jota, e cila ka vendosur të bëjë ndërhyrje për të zvogëluar gjoksin që ta marrin seriozisht në punën që bënte.

Ajo e ka kryer kirurgjinë kohët e fundit dhe ka vendosur që këtë gjë ta ndajë dhe me fansat e saj duke treguar edhe arsyen se përse shkoi në këtë vendim drastik.

“Dua që njerëzit të më shohin në fytyrë kur flas”, tha gazetarja duke shtuar se çdo herë që publikonte një foto ku mendonte se dukej bukur, të gjitha komentet përqendroheshin tek gjoksi i saj.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

ME OPERO LAS TETAS. Gracias @esteticabuenosaires ALLA VOY. (Posta estoy entrando al quirófanoð???)

A post shared by NATI JOTA ð??ªð?¦?ð?¤·ð?¼‍â??️ (@natijota) on