Kuriozitete / E Premte 26 Tetor 2018, 21:09

Meri jep lajme të këqija për këtë shenjë horoskopi: Do përballeni me borxhlinjtë

"Sot dhe dy ditët në vazhdim do vlerësohet nga ne çdo prezencë e rëndësishme që la kujtim të forte. Në mes të fundjavës ndjenjat dhe emocionet nepermjet instiktit do perqendrojme vemendjen drejt asaj qe na ve ne veprim çdo herë që na prek ne shpirt dhe ne zemer. Pasioni mund të na ndryshojë për mirë nëse e perdorim sakte dhe jo te na baltosi. Është momenti te perballemi me ate qe lejuam të ekzistoj ne erresire. Aferdita e 8 Do përballeni me borxhlinjtë, e kundert do na lejoj te kapercejme erresiren e se djeshmes te bejme kthesem dhe te rilindim nga hiri jone", njofton astrologe Meri Shehu. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit."

Dashi Sot eshte dita te dilni nga frika e detyrimeve dhe te perballeni drejteperdrejte me borxhlinjte

Demi Mund te percaktoni kujfije e ndikimit te te tjereve ne jeten tuaj si edhe ne partneritet e ngushta apo ne martese. E Kaluara ju ka lene shume ne erresisre

Binjaket Do kuptoni ne rastin me te mire gabimet e medha qe keni lejuar te behen ne punen tuaj ne emer te fshehtesise por edhe veprimet e gabuara me lidhjet me njerez qe ju intereson puna

Gaforrja E kaluara riktheht ta sqaroni ta gjykoni dhe pse jo t'i jepni te drejte sidomos ne jeten erotike. Diku keni gabuar ashper dhe ka ardhur momenti te perballeni

Luani Problemet ne jeten tuaj familjare kane ardhur nga nje manovrim i gabuar ekonomik apo nga ndikimi i nje femre qe ju ka lidhur kembet. Perballuni drejt sqarimit qe te cliroheni

Virgjeresha Do kuptoni qe para jush eshte krijuar nje lemsh i ngaterruar planesh mesazhesh apo ndikimesh. Duhet te perdorni instiktin per te zgjidhur ngaterresat

Peshorja E djeshmja ju del perpara ne ceshtjet ekonomike. Ju prezanton nje moment te veshtire te cilin ju duhet ta merrni ne konsiderate por qe mund te dilni pa u zhytur me thelle

Akrepi Takime dhe situatat shume karmike ne jeten tuaj personale. Duhet te pranoni humbjen ne rast te vendimeve te gabuara te se kaluares dhe tja filloni nga fillimi por mund te vazhdoni me nje seri te dyte te permiresuar

Shigjetari Jeni ne nje moment ku pasioni juaj per jeten mund t'ju cliroj nga nje pasion i semure apo nga nje person shume me ndikim te madh qe ju ka bllokuar shpirterisht

Bricjapi Mbeshtetja tek miqte nuk eshte gjithcka apo e vetmja rrugedalje. Mund te gjeni forca ta kaperceni vetem nje situate apo mbi te gjitha ta kuptoni

Ujori Do ndryshoni komlet mendim dhe strategji ne ceshtje karriere si edhe ne lidhje me eproret apo donatoret tuaj te cilet ju kane penguar horizontin

Peshqit Ne jeten tuaj ka vend per nje dashuri te vecante te madhe te plote dhe kjo do behet qellimi dhe e vetmja shtyse per te marre vendime ne jeten tuaj personale.