Nga Bota / E Martë 9 Tetor 2018, 17:05

'Zbulova një të vërtetë tronditëse për të dashurin', 'Syreja' rrëfen historinë prekëse

Aktorja e njohur turke, Asli Enver, u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar që pas rolit që luajti si ‘Syreja’ në serialin "Nusja nga Stambolli". Ajo u bë shumë e famshme dhe është komentuar gjatë nga mediat turke, sidomos për lidhjen dhe ndarjen nga këngëtari, Murat Boz.

Megjithatë së fundmi Asli ka rrëfyer një histori prekëse nga lidhja e mëparshme me një biznesmen i cili i kujtonte ish burrin e saj, aktorin Birkan Sokullu.

Mirëpo lidhja e saj me biznesmenin mori shumë shpejt fund pasi aktorja e famshme mësoi se djali në fjalë e kishte mashtruar, pasi kishte qenë i martuar me një grua tjetër. Ajo e rrëfen këtë ngjarje si një ndër më tronditëset në jetën e saj.