Nga Bota / E Hënë 8 Tetor 2018, 13:01

U mundua të ulej pranë të ftuarit, moderatores së njohur i dalin mbathjet sheshit (Video)

Prezantueses së njohur të emisionit "Domenica Live", Barbara D’urso është përballur së fundmi me një incident aspak të këndshëm gjatë transmetimit të emisionit të saj.

Ajo ka qenë duke intervistuar Natalia Kuznetsova, e njohur si gruaja më e hekurt në planet teksa fustani i saj e ka tradhtuar dhe moderatores i kanë dal mbathjet gjatë transmetimit live.

Incidenti ndodhi kur Natalia i kërkon që të ulet pranë saj dhe për t’i bërë vend, Barbara detyrohet të shtyhet e të mblidhet paksa, por në atë moment gjithçka i del në shesh, duke bërë që të ketë reagime të shumta.