Nga Bota / E Shtunë 6 Tetor 2018, 15:03

'Kam një fëmijë të fshehtë', këngëtarja e njohur shokon fansat me deklaratën e saj

Këngëtarja e hitit "God is a woman", Ariana Grande, ka habitur së fundmi fansat e saj  me deklaraën më të fundit që bëri në Instagram.

Në një foto që ajo ka shkrepur përpara pasqyrës fansave u ka tërhequr vëmendjen një kënd lojërash portativ për fëmijë. Të gjithë e kanë pyetur këngëtaren se çfarë kërkon në shtëpinë e saj një krevat për fëmijë. Ndërkohë që dhe këngëtarja Katty Perry e ka pyetur atë: “Çfarë po gatuan në këndin e lojërave?”

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

cloud @ultabeauty ð??«

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Ajo i ka habitur të gjithë teksa ka treguar se ka një fëmijë të fshehtë. “Fëmija im i fshehtë”, shkroi me batutë këngëtarja.

Të gjithë fansat kanë mbetur të habitur nga kjo deklaratë, por më pas këngëtarja ka sqaruar se krevatin e mbajnë për derrkucin që ajo dhe Pete Davidson kanë në shtëpi.