Kuriozitete / E Premte 5 Tetor 2018, 16:04

'Një rrezik i madh po ju pret', Meri jep lajme të këqija për këtë shenjë horoskopi

"Mërkuri në Peshore është në kundërshtim me një planetoid që quhet Erida. Është zbuluar në 2015 dhe është nga trupat qiellor më të largët në sistemin tonë diellor deri tani me përjashtim të disa kometave. Ne lidhje me Merkurin sot do tregoj qe ekuilibrat do vihen mbas nje perballjeje xhelozie dhe antagonizmi", njofton astrologia e njohur Meri Shehu. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Do perballeni me xhelozi ambicje dhe antagonizma duke provokuar situatat qe do sjellin perballje te forta ne jeten personale

Demi

Psikologjikisht do perpiqeni te ringriheni duke menduar ndonje plan te fshehet apo manovrim qe i shmang pengesat dhe njerzit qe ju frenojne

Binjaket

Ne shoqeri apo ne jeten sociale do kete shume ngarkesa negative dhe situata qe mund tju ndikojne per keq ne marredheniet tuaja personale.

Gaforrja

Nuk do kete shume sukses sot ne karriere apo ne marredhenie me njerez te rendesishem pasi diku pazellli prishet

Luani

Do kerkoj te drejten e tij ligjore ne nje moment kur faktet dhe dokumentat e nxjerrin shume keq ne aspektin praktik dhe real

Virgjeresha

Ne ceshtjet tuaja me te rendesishme do ju duhet te beni pakt edhe me njerez apo situata shume te errta apo manipuluese.

Peshorja

Do perpiqeni te vini kushtet tuaja dhe mendimet tuaja ne nje bashkepunim qe me sa duket po tenton ne rruge te paqarta e te rrezikshme

Akrepi

Pavaresisht momenteve te veshtira ne pune apo ne jeten e perditeshme ju brenda vetes do ruani fort qellimin e mire dhe deshiren per te ndihmuar

Shigjetari

Ne dashuri do keni njohje shume joshese provokuese dhe te paperballueshme Kujdes ne ruajtjen e ekuilibrave dhe kontrrollit.

Bricjapi

Antagonizmi dhe tensionet ne familje do jene si nje paralajmerim per ju qe sidoqofte e keni jeten te varur nga diisa njerez te afert

Ujori

Nje mendim i zgjuar e dinak do ju fus ne nje rrugetim i cili per nga suksesi do ja kaloj edhe nje menyre tjeter me me emer e me fame

Peshqit

Do beni manovra disi te ulta per te fituar shuma me te medha apo per te gjejtur nje ekuilibes ne sigurine ekonomike e personale.