Nga Shqipëria / E Martë 15 Gusht 2023, 22:10

Kiara shfaqet duke u puthur me Luizin dhe i bën dedikimin romantik

Kiara dhe Luizi po shijojnë pushimet e para si çift. Ata ndodhen në Bodrum të Turqisë ku kishin planifikuar të kalonin muajin e mjaltit. Nga atje Kiara ka postuar dy foto që kanë marrë të gjithë vëmendjen.

“Je ndjenja ime e preferuar”, shkruan Kiara krah fotove me Luizin ku çifti shfaqet duke u puthur.