Nga Shqipëria / E Martë 15 Gusht 2023, 13:01

Dua Lipa rikthehet prapë në Shqipëri, ja në cilin vend ndodhet këngëtarja

Dua Lipa nuk i ndahet Shqipërisë këtë verë. Në fillim të gushtit këngëtarja kaloi disa ditë pushime me familjen dhe miqtë në bregdetin shqiptar. Më vonë ajo shkoi në Greqi për të kaluar pushimet me të dashurin, Romain Gavras. Dhe sot Dua është rikthyer sërish në atdhe.

Këngëtarja ka bërë disa postime ku tregon se është rikthyer në Shqipëri. Në një prej tyre ajo shfaqet me të ëmën, Anesa Lipa.

Familja Lipa po i kalon pushimet në Ksamil.