Nga Shqipëria / E Hënë 14 Gusht 2023, 17:05

Dua Lipa lë Shqipërinë, nis pushimet me të dashurin në Greqi

Dua Lipa ditët e para të gushtit i shijoi pushimet në bregdetin shqiptar. Ndërsa tani këngëtarja ka lëvizur sërish dhe ndodhet në Greqi.

Dua ka postuar disa foto në Peloponez, ku po shijon disa ditë relaksuese me të dashurin e saj regjisorin francezo-grek Romain Gavras.

“Duke lundruar në Peloponez”, ka shkruar ajo në postim, ku në një prej fotove shfaqet e përqafuar me partnerin.

Kujtojmë që edhe në korrik çifti i kaloi pushimet bashkë në Sifnos të Greqisë.