Nga Shqipëria / E Hënë 14 Gusht 2023, 16:04

Pas ndarjes nga i dashuri, Efi shfaqet e vetme në rrugë. Si duket në përditshmërinë e saj ish-banorja e BBV

Ish-finalistja e Big Brother, Efi Dhedhes sapo ka mbyllur pushimet e saj, ku edhe është kapur ‘mat’ nga paparaci i Panorama plus, në të përditshmen e saj në Tiranë.

E veshur casual dhe krejt e vetme, e gjithë vëmendja e Efit ka qenë për telefonin dhe bisedat që ka qenë duke bërë teksa po ecte.

Sipas Panorama plus, Efi tashmë është single dhe kohën e kalon e vetme apo me mikeshat e saj.

Gjatë eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes ka rrëfyer se ishte në një lidhje dhe se i dashuri i saj ishte me profesionin ekonomist. Por, në momentin e rifutjes për herë të dytë në BB VIP, në media u aludua se romanca mes tyre kishte marrë fund, nisur dhe nga fakti se ajo nuk e përmendi më.

Por, duket se diçka të vërtetë ka, pasi Efi i shmanget pyetjes në lidhje me të dashurin e saj. Ajo ka marrë një pyetje për të dashurin dhe gjatë një bisede virtuale të zhvilluar me ndjekësit e saj në “Instagram”.

“Je e lumtur me çdo gjë që deri tani çfarë ke arritur? Dhe a je akoma me të dashurin?”, është pyetje që ndjekësja i drejton Efit.

Kjo e fundit i jep më së shumti përgjigje pyetjes së parë, por nëpërmjet saj na jep përgjigje me mesazhe të koduara dhe për pyetjen e dytë, siç janë fjalët “cikël i ri” apo “gjëra të këqija”.

“Normal që jam pafund e lumtur, por mund të themi se tani është një cikël i ri i jetës, që do të thotë, në momentin që ti e arrin diçka, për mua aty nis gjithçka, nuk është ajo rruga deri tek arritja, është rruga që ti do bësh për ta mbajtur të gjithë këtë. Kështu që, ka të mira, por ka edhe gjëra të këqija”, shprehet Efi.