Nga Shqipëria / E Hënë 14 Gusht 2023, 13:01

Zbulohet kush do e prezantojë Big Brother VIP Kosova 2

“Big Brother Vip Kosova” do të rikthehet sërish në vjeshtë dhe të gjithë janë kuriozë për konkurrentët e sezonit të dytë, por edhe prezantuesit.

Jonida Vokshi ka konfirmuar se do të vijë sërish në rolin e moderatores.

Kujtojmë se sezonin e kaluar Jonida prezantoi krah Alaudin Hamitit.