Nga Shqipëria / E Diel 13 Gusht 2023, 13:01

Beniada i futet muzikës, kënga e parë në bashkëpunim

Beniada Nishani do t'i futet muzikës. Ish-banorja e BBV ka bërë të ditur se ka nisur punën për projektin e saj muzikor. Beniada është shfaqur në një studio muzikore në Kosovë dhe ka zbuluar se kënga do vijë në bashkëpunim.

Beniada po bashkëpunon me këngëtaren Arinda Gjoni. 

Kujtojmë se modelja e ka zbuluar më parë se do i futet edhe botës së muzikës. 

“Kam një projekt muzikor shumë të bukur, ju e dini që Beni vdes për muzikën, nuk jam kengetare, por do mundohem t’ju buzëqesh,” ka thënë ajo kohë më parë.