Nga Shqipëria / E Diel 13 Gusht 2023, 11:11

'Tani janë shokët e mi më të mirë', i mban larg kamerave, Alketa ndan momentin e veçantë me dy fëmijët

Alketa Vejsiu ka qenë gjithnjë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kohët e fundit fëmijët e moderatores kanë marrë vëmendje. Alketa duket se nuk do na i kursejë më fotot e bukura me ta pasi ka nisur t'i postojë më shpesh.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një moment të veçantë nga pushimet e tyre në Firence, ku shfaqet e përqafuar me Nikol dhe Lionel.

"Rikthim ne Firenze qytetin ku kane lindur te dy femijet e mi. Bebet e vogla, tani jane shoket e mi me te mire", shkruan Alketa.