Nga Shqipëria / E Shtunë 12 Gusht 2023, 17:05

'E dimë si vishen mbathjet', Angela Martini mahnit me fotot e fundit, vërshojnë komentet

Angela Martini i ka mahnitur ndjekësit në Instagram me fotot e fundit. Supermodelja ka pozuar pa të brendshme dhe vetëm me një peshqir teksa shfaqet me një palë mbathje të kuqe në duar.

Përpos komplimentave të shumta, kanë vërshuar edhe komente që e kritikojnë Angelën për këto foto. 

"Sorry but no, e ruan robi pak privacy se spo ben ndonje shkence e dim sesi vishen mbathjet", i shkruan një komentuese.

Angela nuk i ka kthyer përgjigje komenteve dhe po vazhdon të shijojë pushimet.