Nga Shqipëria / E Martë 30 Maj 2023, 00:12

'Donte të ma bënte 8 me 2', Armaldo tregon raportin me Oltën jashtë Big Brother

Armaldo Kllogjeri ka qenë i ftuar së fundmi tek “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna rreth marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë.

Efi apo Olta kush ta ka bërë 8 me 2?, u pyet Armaldo.

"Asnjë vetëm Olta në një moment donte të më bënte 8 plus 2, po e shkëputëm hatërmbetjen dhe kemi një marrëdhë shumë miqësore…", u përgjigj ai.