Nga Shqipëria / E Enjte 25 Maj 2023, 13:01

Djali apo vajza? Aurela Hoxha paska një fëmijë të preferuar

Sot është një ditë shumë e veçantë për Aurela Hoxhën. Djali i saj feston sot ditëlindjen dhe me këtë rast modelja ka treguar se ai është fëmija i tij i preferuar.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto krah tij, duke i dedikuar fjalë shumë të ndjera.

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shhh, mos i trego Luna/Ea’s. Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do dite qe te solli ne jeten time, ti i jep kuptim ! Te duaaaaa, te duaaaam! Frym!”, ka shkruar Aurela.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)