Nga Shqipëria / E Mërkurë 24 Maj 2023, 19:07

I përmendi babain e ndjerë, Ronaldo Sharka shpërthen ndaj ndjekësit: Mbaj pasojat ligjore

Ronaldo publikoi së fundmi një video të Nitës duke e thumbuar hapur. “Nita o pasha, fito Big Brother-in se bëmë shaka”, shkroi ai krahas saj. (Lexo këtu)

Videoja ka marrë komente nga më të ndryshmet, por një në veçanti e ka prekur Ronaldon. Kjo pasi ndjekësi i ka përmendur të atin e ndjerë.

“Midis shumë komenteve negative, më bëri përshtypje ky. Dhe përmbajtja mund ta dëshmojë qartazi se përse. Pasi lexova këtë koment, tani nuk habitem më për asgjë.

Pas kaq shumë kohësh vendosa të publikoj një koment në story. Kushdo që fshihet pas kësaj faqeje që ka shkruar këtë koment, do të kujdesem personalisht dhe do të kthehet në një nga qëllimet e mia kryesore, ndjekja penale ndaj kujtdo që fshihet pas këtyre fjalëve të pa justifikueshme.

Kam treguar gjatë gjithë kësaj kohe që më njihni, që unë ‘mbaj shumë’, por kjo i kalon limtet, tani mbani pasojat ligjore”, ka shkruar Ronaldo në Instastory teksa ka publikuar komentin ofendues.