Nga Shqipëria / E Premte 19 Maj 2023, 11:11

Të gjithë e njohin, ja kush është ‘bodyguard-i’ personal i Keisi Medinit

Keisi Medini është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sot na treguar pak nga përditshmëria e saj e ditën e sotme na zbuloi se kshte shkruar për të bërë pazar, por jo me shoqet e saj ashtu siç mund ta mendoni.

Personi që e shoqëronte, që bukuroshja e quan ‘bodyguardin’ e saj është babai i saj, Sabiani.

"Kemi dhe bodyguard personal kur bëjmë shopping", ka shkruar Keisi.

Së fundmi Keisi ka zbuluar edhe titullin e këngës që pritet të publikohet së shpejti dhe do të jetë “Idiot”. Të shumta kanë qenë aludimet se ndoshta kënga e re mund të jetë ndonjë dedikim për Kristin dhe historinë e tyre brenda “BBV2”.