Nga Shqipëria / E Shtunë 1 Prill 2023, 16:04

'Luizi trutë na krisi', Olsi Bylyku bën parodi për Big Brother: Me ilaçe që kur doli Kiara

Aktori i humorit Olsi Bylyku ka përgatitur një parodi për "Big Brother VIP". Nën tingujt e këngës se Noizy-t, Olsi ka përgatitur disa rreshta ku përmend Luizin, Jorin, Efin, Kiarën, Qetsorin, Keisin, Sabianin e Arbanën.

"E kisha të vështirë të flas, por s'jetoj dot me këtë makth. Të mos ta ndjejë se kush voton se këtu ka produksion, 24 orë komshia sheh Qetsorin në shezlong. Dum dum na e dha zemra ne, ngelëm pa ndjenja. Mirë që s’na ra të fikët kur Efi doli nga dera. Prap Luizi që trut na krisi dhe Jori misi u çmend farefisi, prap rri mendum se çfarë do thotë Arbana, prap me ilaçe që kur doli Kiara. S’ka kuptim, kam hallin e shokut tim, ishalla e mbyll me Keisin mos i thyen Sabiani shtëpinë. Çoni krejt lutjet nalt se pa Big jeta ime s’ka kuptim", thotë Olsi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)