Nga Shqipëria / E Shtunë 1 Prill 2023, 16:04

'Ka firmosur brenda shtëpisë', miku i Luizi zbulon ç'po ndodh me Instagramin: Po ja mbajnë peng

Instagrami i Luizit ka shkaktuar debat së fundmi pasi nuk dihet se kush po e mban tashmë profilin me mbi 600 mijë ndjekës. Miku i Luizit, Mario Deda ka treguar se Instagrami aktualisht nuk është në menaxhim nga Top Channel.

Mario ka pohuar se Luizi ka firmosur një prokurë për Instagramin pasi dikush po ja mban peng dhe s'po ja dorëzon atyre që ka autorizuar me vetëdije këngëtari.

Mario shton se Instagrami i Luizit nuk është në duar të sigurta.