Nga Shqipëria / E Shtunë 1 Prill 2023, 15:03

Miku i Luizit tregon takimin me Kiarën pas daljes nga BB: Është e dashuruar marrëzisht

Miku i Luiz Ejllit, Mario Deda gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit ka treguar se është takuar me Kiarën pas daljes së saj nga Big Brother.

I pyetur nëse Kiara e do marrësisht Luizin, ai u përgjigj: Po

Mario tregoi se Kiara do jetë në studion e Big Brother mbrëmjen e sotme.

Ai gjithashtu tha se Luizi po e përdor Jorin për strategji brenda lojës dhe jo për flirt si përflitet në rrjetet sociale.