Nga Shqipëria / E Shtunë 1 Prill 2023, 14:02

Rezarta Shkurta jep lajmin e ëmbël: Në pritje të fëmijës së dytë

Rezarta Shkurta ka dhënë sot një lajm të ëmbël. Ajo dhe Ermal Hoxha do të bëhen sërish prindër.

"Familja jonë ka një surprizë", ka shkruar Rezarta krah një fotoje ku bën të ditur se është në pritje të një bebi.

Kujtojmë që Rezarta dhe Ermali janë prindër edhe të një vajze me emrin Hera.