Nga Shqipëria / E Shtunë 1 Prill 2023, 00:12

'Babi ja dola', Ronaldo Sharka bëhet pjesë e Top Channel dhe merr drejtimin e programit të njohur

Ronaldo Sharka është bërë pjesë e Top Channel dhe do te jetë pjesë e një programi të ri në "E diell".

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatori, i cili ka treguar se nga kjo e diel do e shohim me programin "Mos i bjer me Top", së bashku me Erjola Docin.

Këtë sukes ai ia dedikon babit të ndjerë, i cili ndërroi jetë vetëm disa javë më parë për shkak të një sëmundjeje të rëndë.

"Babi, ja dola. Jam i lumtur t’ju them se tashmë jam zyrtarisht pjesë e Top Channel. Duke nisur nga kjo e diel, në E diell me Erjola Docin, nisim “Mos i bjer me Top” ku besojmë se do të afeksionoheni pas këtij programi, kemi aq shumë gjëra sa që për efekt të syrit të keq po ju zbulojmë vetëm kaq", shkruan Ronaldo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ronaldo Sharka (@ronaldo.sharka)