Nga Shqipëria / E Shtunë 18 Mars 2023, 09:09

Askush nuk doli i humbur, ja shpërblimet që mori secili finalist i ‘Big Brother VIP Kosova’

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e "Big Brother VIP Kosova". Fitues i çmimit të madh u shpall Stresi, por dhe finalistët e tjerë nuk dolën të humbur.

Vedati fitoi një udhëtim falas në Dubai me familjen, Artani fitoi një udhëtim në Bodrum, Mbresës iu bë një ofertë që të bëhet prezantuese në Klan Kosova ndërsa Xhuli mori dhuratë një unazë nga vëllai i saj, si dhe iu bë e ditur se do të jetë imazh i një kompanie mielli për një periudhë njëvjeçare.

Stresit gjithashtu iu plotësua dëshira për realizimin e një dokumentari nga Art Motion. Secili finalist u shpërblye me 10 mijë euro.