Nga Shqipëria / E Premte 17 Mars 2023, 23:11

Surpriza e Noizy-t përlot Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Noizy ka surprizuar Stresin mbrëmjen e sotme në finalen e "Big Brother VIP Kosova" me një video ku është shprehur se i uron fitoren dhe se e ka marrë malli për të.

Videomesazhi i Noizy-t e ka prekur Stresin, i cili është parë i emocionuar. Reperi kujtoi vitet e para të miqësisë me Noizy-n e deri tek momenti kur ndodhi përqafimi i tyre në koncertin Alpha show.