Nga Shqipëria / E Hënë 30 Janar 2023, 16:04

'Ai është i varur nga droga', Olta akuzon Luizin: E di unë ça jete ka bërë ai

Ka degraduar sot debati mes Oltës dhe Luizit. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit duke kërcyer, Olta ka akuzuar Luizin se konsumon drogë.

"E di unë ça jete ka bërë ai. Ai është vartës komplet, është i sëmurë", tha Olta ndërsa Luizi, i cili e dëgjonte bëri një gjest të pahijshëm me gishtin e mesit.

"Bëje kështu", ia ktheu Olta duke bërë një tjetër gjest të pahijshëm me gisht.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by dream (@me.luizin)