Nga Shqipëria / E Mërkurë 25 Janar 2023, 23:11

Kush i nxori fotot? Ronaldo zbulon ç'i tha Tea për lidhjen me Beartin

Historia e Teas kur doli e deklaruar me Andi Shehun nga Përputhen dhe më pas u publikuan foto me Beartin bëri goxha bujë. Ronaldo ka zbuluar i ftuar në "Pardon my french", se Tea i ka treguar që i nxori vetë fotot. 

"Më ka surprizuar Tea, kur ka qenë një bisedë e natës vonë dhe i thashë “Kush i nxorri fotot e tua me Beartin?” dhe ajo tha: Unë. Nuk e di a e keni kapur këtë moment. Po tha që i nxora unë, Bearti mezi po priste që t’i nxirrja ndërsa dhe Andi ishte pak a shumë në dijeni. 

Unë nuk e kuptoj realisht se çfarë e shqetësoi kaq shumë Tean. Realisht nuk arrij ta kuptoj se si mund të flasë një njeri për gënjeshtra kur gënjeshtra jote është gati-gati pothuajse aq e rëndë sa ajo që bëjnë personat e tjerë. U mashtrua një Shqipëri e tërë me një histori fallso dashurie, dhe aty flitet për gënjeshtra kjo është më e tmerrshme akoma", tha Ronaldo.