Nga Shqipëria / E Martë 24 Janar 2023, 02:02

Zbulohet e përbashkëta që kanë Luizi dhe Butrint Imeri

Përpos Kiara Titos, Butrinti dhe Luiz Ejlli kanë një të përbashkët.

Mesa duket Kiara tërhiqet nga meshkujt e shenjës së Gaforres pasi Butrinti dhe Luizi i përkasin të dy kësaj shenje.

Luiz Ejlli ka lindur më 12 korrik 1985 ndërssa Butrint Imeri më 3 korrik 1996.

Kiara ndërkohë i përket shenjës së Bricjapit. Por a shkon një Bricjap me një Gaforre?

Bricjapi dhe Gaforrja janë të kundërta që tërhiqen. Ata janë shumë të ndryshëm në sipërfaqe, por balancojnë njëri-tjetrin. Bricjapët sjellin siguri dhe stabilitet. Në të njëjtën kohë, Gaforrja e ndihmon Bricjapin e rezervuar të hapet dhe ofron përkujdesje që Bricjapët e vlerësojnë. Si shenjë e Tokës, Bricjapët gjejnë ekuilibrin me shenjat e ujit si Gaforrja. Si Bricjapi ashtu edhe Gaforrja janë besnikë, kështu që ata mund të kenë një marrëdhënie të gjatë dhe të qëndrueshme.