Nga Shqipëria / E Martë 24 Janar 2023, 01:01

Eros Grezda uron bashkëshorten, por fut dhe Luizin në mes

Eros dhe Ajsel Grezda janë kthyer një nga çiftet më të komentuara të momentit. Më herët, futbollisti është shprehur se e bezdis fakti që përflitet vetëm për jetën private, por në marrëdhënien e tij të re ai nuk i ka kursuer postimet dhe dedikimet. 

Së fundmi partnerja e Eros, Ajsel me të cilën u celebrua në martesë, feston ditëlindjen. Mirëpo Grezda nuk i ka bërë një dedikim romantik, por një urim të veçantë ku përmend dhe Luizin.

“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin", i ka shkruar Eros në një pusullë bashkëshortes së tij.

"Kur e ke bashkëshortin më romantik se ç'mendoje", shprehet Ajsel.

Eros ka postuar edhe një kolazh fotosh duke e uruar bukuroshen: "Gëzuar ditëlindjen gruas sime të bukur".