Nga Shqipëria / E Hënë 23 Janar 2023, 22:10

Kristi bën deklaratën befasuese: Po të doja Kiarën e kisha kap me kohë

Kristi ka bërë një deklaratë befasuese gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin. "Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë", është shprehur ai dhe sigurisht kjo nuk është pritur aspak mirë nga moderatorja.

Kristi: Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë.

Kiara: Si, si?

Kristi: Po të doja të kisha kap me kohë

Kiara: Avash me këto deklarata, si më kishe kap?

Kristi: Të kisha kap

Kiara: Sa i sigurt je?

Kristi: 100% i sigurt. Po të kishim pëlqim.

Kiara: E ke shumë gabim. Kushdo të ishte në vend të Luizit të njëjtat procedura do kishte.

Kristi më pas e korrigjoi deklaratën e tij duke thënë se e kishte në konteksin që po të kishte pasur pëlqim për Kiarën do e kishte kapur rastin që në fillim për t'ja thënë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)