Nga Shqipëria / E Shtunë 26 Nëntor 2022, 00:12

Arbana: Uroj që në BBV2 të mos ketë Ilir dhe Donald

Arbana Osmani ka zbuluar se edicioni i dytë i "Big Brother VIP" do të nisë brenda këtij viti. Moderatorja tha në "Wake up" se ka një konkurrencë të madhe për të qenë pjesë e reality show-t. Teksa u pyet nëse mendon se do të ketë një dyshe “rivale” si Iliri dhe Donaldi, ajo tha se shpreson që jo.

“Shpresoj që jo. Ishte shumë e bukur por dhe shumë e vështirë për të menaxhuar presionin, ishin shumë afër njëri tjetrit.”

“Ndryshe nga viti i kaluar janë personazhe më të njohur dhe kanë karriera më aktive dhe më të gjata. Ka një konkurrencë shumë më të madhe se kush do të hyjë, nga viti që shkoi. Kemi gati një edicion të ri me një kast të shkëlqyer që mbase do t’i lënë në hije ata të edicionit të kaluar”, tha ajo.

“Të gjithë ata që kanë marrë pjesë janë parë në 360 gradë, në të mirat dhe dritëhijet e tyre por kanë sjellë te shikuesit më shumë të mira sesa skandale. Personazhet ishin me të vërtetë shumë simpatik. Ky antagonizmi Ilir-Donald tërhoqi shumë, tifozeritë u krijuan", u shpreh Arbana.