Nga Shqipëria / E Enjte 24 Nëntor 2022, 23:11

Pas Bleros edhe Afrona në një lidhje të re dashurie? Foto nga darka romantike me mashkullin misterioz

Pak kohë pas ndarjes nga Afrona, Blero nisi një lidhje të re dashurie. Ai publikoi një foto krah partneres së re në Instastory, e cila u zbulua se është një shqiptare që jeton në Mynih të Gjermanisë dhe nuk ka të bëjë me botën e showbizit.

Mirëpo, duket se Blero nuk është i vetmi që e ka hedhur pas krahëve martesën. Ish-bashkëshortja e tij, Afrona ka lënë të kuptohet se dhe ajo ka nisur një lidhje të re dashurie. 

Bukuroshja ka publikuar në Instastory foto nga një darkë romantike ku shihet dora e një mashkulli. "Gëzuar ditëlindjen J", ka shkruar Afrona krahas fotos.