Nga Shqipëria / E Enjte 24 Nëntor 2022, 21:09

Eneda Tarifa reagon për herë të parë pasi iu bë lidhja publike

Rreth një muaj më parë në media u bë publike lidhje e Eneda Tarifës. Këngëtarja u fotografua me partnerin e saj, një basketbollist i quajtur Gent Lasku.

Që nga ai moment Eneda u tërhoq nga rrjetet sociale dhe vetëm së fundmi është rikthyer. Ajo ka reaguar duke publikuar në Instagram një selfie ku shfaqet në super formë. 

"Kohë e gjatë pa u parë", ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)