Nga Shqipëria / E Enjte 24 Nëntor 2022, 19:07

Shqetësohen fansat, Jennifer Lopez habit me veprimin e fundit

Jennifer Lopez ka tërhequr së fundmi vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja me famë botërore ka shqetësuar fansat me veprimin e saj.

Ajo ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami dhe në profil ka vendosur një foto të zezë. Jennifer ende nuk ka reaguar, por shumë ndjekës të saj mendojnë se ky veprim lidhet me Ben Affleck.

Ndonëse u martuan pak muaj më parë, mediat e huaja kanë raportuar se dyshja po kalojnë një krizë.