Nga Shqipëria / E Enjte 24 Nëntor 2022, 14:02

9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner zbulon për herë të parë emrin e të birit

9 muaj pas ardhjes së tij në jetë, Kylie Jenner ka zbuluar për herë të parë emrin e të birit.

Gjatë episodit final të serialit të tyre në "Hulu", bukuroshja tha se emri i vogëlushit vazhdon të jetë ende "Wolf", ndonëse më herët lajmëroi se ia kishin ndryshuar.

“Ky vit ka qenë shumë transformues për mua. Ka kaq shumë gjëra të mahnitshme për të cilat jam shumë i emocionuar. Të rri me fëmijët e mi dhe të zhytem vërtet në punën time. Emri i foshnjës sime është ende Wolf. Do t’ju njoftoj kur ta ndryshoj. Ndoshta do t’jua them në sezonin e tretë", tha Kylie.