Nga Shqipëria / E Hënë 26 Shtator 2022, 15:03

Shkëlzeni e djeg me shami e qeleshe, dasmorët e ngrenë në krahë

Dasma e Arminës dhe Shkëlzenit vazhdon të komentohet edhe sot. Në një video të publikuar së fundmi shfaqet atmosfera që ka mbizotëruar mbrëmë. Pas valles së Tropojës, të cilën e kërceu Armina, ishte radha e Shkëlzenit.

Siç shihet në pamjet e publikuara në rrjet, Shkëlzen Berisha me qeleshe në kokë tund shaminë, teksa është ngritur në shpatullat e disa dasmorëve.