Nga Shqipëria / E Hënë 26 Shtator 2022, 11:11

Flori Mumajesi zbulon në mes të dasmës si e thërret Shkëlzeni me përkëdheli Arminën

Armina dhe Shkëlzeni mbajtën dje dasmën e tyre të shumëpritur, për të cilën folën të gjithë mediat e u ndanë pafund foto e video në rrjete sociale. Në ditën më të lumtur të çiftit ka interpretuar dhe Flori Mumajesi.

Ai ka zbuluar emrin me të cilin Shkëlzeni i thërret Arminës me përkëdheli.

“Shkëlzeni e thërret me përkëdheli Arminën ‘Topoxhixho’”, ka thënë Flori duke kënduar më pas për çiftin.