Nga Shqipëria / E Hënë 26 Shtator 2022, 11:11

'Shtrydhe moj goce shaminë e beqarit', momenti kur Armina i kërcen Shkëlzenit

Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan mbrëmë dashurinë e tyre me një dasmë fantastike që u komentua shumë në media. Një nga momentet më të bukura ishte edhe kur Shkëlzeni u ul në karrige, i rrethuar nga të ftuarit ndërsa Armina kërceu shaminë e beqarit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

Armina vendosi që të ndërrohej gjatë mbrëmjes duke u shfaqur me një fustan të shkurtër me mëngët e fryra.