Nga Shqipëria / E Hënë 26 Shtator 2022, 01:01

Armina Mevlani e djeg në dasmën e saj me Vallen e Tropojës

Armina dhe Shkëlzeni kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë me një dasmë tradicionale. Një nga momentet më të bukura të dasmës ishte kur Armina u shfaq me veshje popullore shqiptare.

Armina e dogji atmosferën duke kërcyer Vallen e Tropojës dhe këtë moment jua sjellim me videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)