Nga Shqipëria / E Diel 25 Shtator 2022, 22:10

Surpriza e dasmës: Mamaja e Arminës performon përpara të ftuarve

Armina Mevlani kishte menduar një surprizë të veçantë për dasmën e saj dhe të Shkëlzenit. Pas performancës së këngëtarëve të ftuar në dasmë, në fund ka performuar edhe mamaja e Arminës, Moza.

Xing.al ju sjell pamjet nga performanca e mamasë së Arminës, e cila shfaqet duke kënduar një këngë italiane, shoqëruar me koreografi e balerinë. Zonja Moza ishte kujdesur edhe për veshjen duke u shfaqur skenike dhe e kuruar në detaje. Ndiqni më poshtë videon nga performanca:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)