Nga Shqipëria / E Diel 25 Shtator 2022, 21:09

Video nga dasma/ Armina dhe Shkëlzeni kërcejnë vals

Armina dhe Shkëlzeni po kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre në martesë. Çifti po mbajnë një dasmë me mbi 300 të ftuar, mes tyre personazhe të njohur të ekranit. 

Ndonëse u tha se Armina kishte vendosur rregull të mos shpërndaheshin foto e video nga dasma, ka qenë vetë ajo që ka publikuar nga dita e saj e madhe.

Në një prej videove Armina dhe Shkëlzeni shfaqen duke kërcyer një vals dhe duken tejet romantikë nën tingujt e muzikës dhe të ftuarit që i shikojnë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)