Nga Shqipëria / E Diel 25 Shtator 2022, 19:07

Fillon dasma, fotot e para të Arminës dhe e Shkëlzenit si nuse e dhëndër

Sot Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po kurorëzohen në martesë. Ndonëse u tha se dasma do jetë tejet private kanë nisur të publikohen fotot e para.

Mbrëmja ka nisur me Marsela Çibukajn e më pas alegrisë dhe festës do i bashkohen Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno. Në dasmë do të performojnë edhe Vitore Matoshi, Eranda Libohova etj. 

Nusja ka mbërritur në dasmë me makinën “Lincoln” të viteve 60’. Ajo do të mbajë veshur tri fustane, nga Vivienne Westwood, Valdrin Sahiti dhe Festim Isufi.

Burimi: revistawho