Nga Shqipëria / E Diel 25 Shtator 2022, 11:11

'Nuk më ke pasur kurrë', Semi vjen me këngën e re dhe i vë flakën rrjetit

Pas daljes nga Big Brother VIP, Semi është treguar shumë aktive në muzikë dhe ka sjellë disa këngë të reja. Vetëm së fundmi këngëtarja ka publikuar hitin e saj të fundit.

Kënga mban titullin “Nah” dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

“S’më ke hup zemër, ti mu kurrë nuk më ke pas”, këndon mes të tjerash Semi. Për më tepër dëgjoni këngën e plotë: