Nga Shqipëria / E Diel 25 Shtator 2022, 09:09

Menduam se nuk flasin, por shihni ç'bën Einxhel në ditëlindjen e Sarës

Pak ditë më parë në rrjet u aludua se Sara është zënë me Einxhelin pasi ajo nuk u pa askund në festën e moderatores për zbulimin e gjinisë së bebit. Mirëpo, e ftuar në “Goca dhe gra”, Sara tregoi se me Einxhelin ruan një marrëdhënie shumë normale.

Së fundmi ka qenë rradha e moderatores për të treguar të njëjtën gjë. Sara ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe Einxhel e ka uruar publikisht.

Ajo ka publikuar një video të blogeres në Instastory krahas së cilës ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen!