Nga Shqipëria / E Premte 23 Shtator 2022, 23:11

Johnny Depp i lidhur me avokaten e tij, ja si e priti Amber Heard

Johnny Depp është në një lidhje me avokaten e tij e cila quhet Joelle Rich. TMZ ka konfirmuar se aktori dhe avokatja janë vërtet bashkë. Pas lajmit të romancës së re të aktorit thuhet se Amber Heard, njëkohësisht ish-bashkëshortes së Depp nuk i intereson.

Një burim i afërt me Heard për “Entertainment Tonight” tha se: “Amber nuk po i kushton vëmendje Johnny-t apo jetës së tij personale. Asaj nuk i intereson se me kë do të takohet dhe thjesht dëshiron të ecë përpara me jetën e saj”.