Nga Shqipëria / E Shtunë 6 Gusht 2022, 16:04

'Gjithmonë do e pres një urim nga ty', vajza e Bujar Nishanit rrënqeth me fjalët në ditëlindjen e saj

Fiona Nishani, vajza e ish-presidentit Bujar Nishani feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, Fionës i mungon urimi i të atit dhe sidomos prania e tij.

 

Me anë të një fotoje nga fëmijëria, ku duket Bujar Nishani teksa e mban në krahë, Fiona shkruan se "do e presë gjithmonë një urim nga ai".

“Gjithmonë do e pres një urim nga ty”, shkruan vajza e ish-presidentit.